Gazeta.pl > Komputer w firmie >  eFirma

Bezpłatnie aktualizuj mapy MIO

K. Żabczyńska
28.04.2009 00:00
A A A Drukuj
Dzisiaj firma Mio Technology udostępniła bezpłatną aktualizację dla nawigacji z serii Mio Moov. Wystarczy się zarejestrować i pobrać nową wersję mapy.

Sieć dróg stale się zmienia, dlatego Mio proponuje swoim użytkownikom najnowsze dane mapowe, które w prosty i wygodny sposób można pobrać bezpośrednio do urządzenia. Aktualizacja, którą udostępnia Mio, dostarcza nie tylko najnowszych informacji o sieci dróg ale również m.in. aktualizację pakietów językowych.

Jakie modele MIO?

Aktualizacja dostępna jest dla następujących modeli z serii Moov: Mio Moov 200, Mio Moov 210, Mio Moov 300, Mio Moov 310, Mio Moov 330, Mio Moov 360 i Mio Moov 370.*


Zarejestruj się

Aby uzyskać dostęp do aktualizacji map Mio należy zarejestrować się w Klubie Mio do 31 maja 2010 r. Na wszystkich posiadaczy nawigacji Mio, którzy zarejestrują się w Klubie Mio czekają dwie bezpłatne aktualizacje map.  O dostępności kolejnych aktualizacji map członkowie Klubu Mio będą zostaną powiadomieni drogą mailową.

Pobierz aktualizację

Więcej szczegółów dotyczących bezpłatnej aktualizacji map na stronie: www.mio.com/ee/moovmapupdate/  

*Modele Mio Moov 500PL i Mio Moov 580 posiadają już najnowszą wersję mapy. Kolejna aktualizacja dla tych modeli będzie dostępna do końca września 2009 r.

Duża nawigacja lepsza niż małaSkomentuj:

Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX